פיתוח אתר אינטרנט

קבל יותר מהאתר שלך
להעסיק יותר לקוחות עם נוכחות מקוונת טובה יותר

למד אודות כישורי פיתוח אתרים

תחת קורת גג אחת

סייט לאב היא נקודת המבט היחידה שלך לכל שירותי פיתוח האתרים. אנו מומחים ביצירת אתרי וורדפרס מקצועיים עבור לקוחותינו. צוות המפתחים שלנו מעצב מסחר אלקטרוני ודפי אינטרנט מותאמים אישית. בעזרת סייט לאב, תוכל לסמוך על הקמת המותג שלך, יצירת נוכחות מקוונת חזקה.

ביצועים גבוהים

אנו עובדים עם לקוחותינו לבניית אתרים בעלי ביצועים גבוהים המשתמשים באסטרטגיות השיווק הדיגיטלי החדשות ביותר ובפריסות אלגנטיות כדי ליצור פלטפורמה מסחרית מרתקת המקדמת את הגעת הלקוחות ומגיעה לשיאי ההצלחה בעבודתך.

בחר את האחסון הנכון עבורך!

אפשרויות אחסון אתרים

אחסון ישראלי בעזרת חברת יופרס

אחרי ניסיון של שנים ארוכות בעולם האחסון זיהנו את מגמת השימוש הגדולה באתרי WordPress, החלטנו להשקיע את מירב המאמצים והיכולות שלנו בפיתוח מוצר ייחודי שישנה את חוקי המשחק בכל הקשור לאחסון אתרי WordPress.

אחסון איכותי עם חברת Cloudways

השרתים שלנו נבנו בעיקר לשרת אתרי וורדפרס ו- WooCommerce כדי להסיר צרות הקשורות לשרת ענן, כך שתוכל לשנות את גודל האתר שלך כפי שאתה רוצה בכל זמן ובכל עת.

אנו יוצרים אתרי וורדפרס טובים יותר

אנו מומחי וורדפרס

וורדפרס הוכיחה את עצמה כבחירה מספר 1 בעולם ב- CMS (מערכת ניהול תוכן) עם למעלה מ –60 מיליון אתרים, כולל 39% מתוך 10 מיליון האתרים המובילים. למרות שה- CMS הפופולרי הוא חינמי, הוא עלול להסתבך ללא הידע המתאים של קידוד HTML, PHP, CSS ו- Javascript.

סייט לאב משתמשת בפלטפורמת וורדפרס כדי לקודד אתרים ספציפיים לעסק שלך ועובדת עם טקטיקות השיווק המבוססות ביותר על מנת לספק אתר מותאם בכל פעם. אנו מתמקדים גם בהיבט העיצובי כדי לשפר את חווית המשתמש והנגישות תוך מראה אלגנטי כתמיד. לחברה שלנו יש את היקף התוספים, התוספות, מיליוני תבניות ותכונות נוספות של וורדפרס ליצירת פלטפורמת המסחר האלקטרוני הטובה ביותר עבורך.

 

נקודות פיתוח אתרים

מאסטרי קידוד

פיתוח אתרים הוא אמנות המשלבת קידוד וניסיון רב שנים. המפתחים שלנו, בעלי ניסיון של 3-6 שנים, שולטים ב- HTML, PHP, CSS ו- JavaScript. כאשר אתה שוכר את שירותינו, אנחנו טופלים בכל ההיבטים המרכזיים בפיתוח, מעיצוב וביטחון ועד נגישות ושימושיות.

וורדפרס
100%
PHP
98%
HTML & CSS
92%
JavaScript
95%
אתרים מותאמים אישית

תן את הרושם הטוב ביותר לעסק שלך

ההצלחה של כל פלטפורמה מסחרית מקוונת תלויה במידה רבה באתר האינטרנט בפועל, בכלים השיווקיים ובחווית המשתמש.

האתר שלך הוא הפנים של העסק שלך

השיווק מתחיל ביצירת אתר האינטרנט שלך. אנו מערבים טקטיקות אופטימיזציה בתכונות העיצוב של האתר שלך. אבל יותר מזה, שלב הפעולה הראשון של מעצב UX (ניסיון המשתמש) שלנו הוא לחשוב כמו משתמש ואז להמשיך להניח את היסודות של האתר שלך. זה מבטיח אינטראקציה חיובית עם לקוחות פוטנציאליים וחוויה משמעותית המשפרת את טווח ההגעה של המותג שלך.

סייט לאב מבטיחה לבנות אתרים אינטראקטיביים המציעים קלות שימוש למבקרים ואת ה- UX הטוב ביותר שניתן להעלות על הדעת. אנו משלבים שירותי UI (ממשק משתמש) מתוחכמים לזרימה ללא הפרעה ותפעול יעיל של האתר שלך.

עשה יותר, הרוויח יותר, והתנסה יותר במעבדות אתרים.

אנו פותרים בעיות אמיתיות

מה עוד נוכל לעשות עבורך?

קצת עלינו

למדו מי הם האנשים שמאחורי סייט לאב

קידום אתרים ושיווק

אחת הנקודות החזקות ביותר שלנו בשיווק מקוון

שירותים

אנו ב- סייט לאב מציעים שפע של שירותים מקוונים.

צרו קשר

שלחו לנו הודעת ווצאפ ונחזור בהקדם