השירותים שלנו

רק תגידו את המילה, אנחנו יכולים לעשות הכל!

מפת דרכים להצלחה צעד אחר צעד

סוכנות דיגיטלית חד פעמית

אתה מוכן; סוף סוף יש לך את האתר שלך פועל. הלוואי שזה היה כל כך פשוט. למרבה הצער, זה לא. בניית האתר שלך היא שלב 1 של מבצע: הפעלת פלטפורמה מקוונת מוצלחת.

פיתוח אתר אינטרנט

אתר סופיריור מתוכנן להחזיק מעמד לאורך זמן

קידום אתרים ושיווק

אחת הנקודות החזקות ביותר שלנו בשיווק מקוון

שירותים אחרים

אנו ב- סייט לאב מציעים שפע של שירותים מקוונים.

שיווק ממוקד

מצא את הנכונים

בשוק של היום, מוצר או חנות לא יכולים לשגשג ללא שיווק ופרסום. איך אתה מצפה שקהל היעד שלך ימצא את הדף שלך ויודע לאן לפנות כדי להשיג את המוצרים שלך? עליך לספר להם על ידי הגדלת הנראות של הפלטפורמה שלך, אינטראקציה עם הקהל שלך ופריסת אסטרטגיות שיווק יעילות.

מה אתה צריך?

חבילה אחת שלמה

סייט לאב מתקדמת צעד אחד רחוק יותר מפיתוח אתרים ועיצוב אתרים. כאן אנו מבינים את הצורך של הלקוח שלנו בשיווק דיגיטלי ומציעים את הסיוע המומחה שלנו לקבלת התוצאות הטובות ביותר. סייט לאב היא סוכנות ייעוץ לאתרים הוליסטית שמנחה את האתר שלך גם במדיה חברתית וניהול פרויקטים.

אנחנו עושים הרבה

שירותים אחרים

למרות שמשחק השיווק עדיין זהה, שדה המשחק ממשיך להתפתח. סצנת הפרסומות עשתה דרך ארוכה משיווק לא מקוון דרך עיתונים, מגזינים וכרזות מקומיות. הגישה המקוונת הראשונה באמצעות שיווק בדוא”ל ומודעות קופצות עתיקות כיום.

סייט לאב מעניקה לחברה שלך את הקול הדרוש לה כדי להישמע באינטרנט. כך אנו עושים זאת-

המדיה החברתית היא כלי השיווק החזק ביותר שיש לעסקים לרשותם. סייט לאב משתמשת בתוכניות שיווק מסורתיות פרודוקטיביות בפורמט מודרני באינטרנט בעזרת כלים ואסטרטגיות של מדיה חברתית. אנו מנסחים טקטיקות הוכחות לטיפשים המותאמות לפלטפורמה שלך כדי להשיג מחזור גדול בזמן הקצר ביותר.

יש המון פלטפורמות שבהן מיליוני אנשים פעילים. אינסטגרם, פייסבוק, טיק טוק, טוויטר הם חלק מהפופולריים ביותר. אז מאיפה מתחילים? מה אתה עושה?

מעבדת האתר מצוידת בכל שירותי השיווק והייעוץ שלך. כל הפרסום ברשתות החברתיות פועל על אותו עיקרון בסיסי- זהה את קבוצת היעד שלך, הבחין בחשבונך, צור עוקבים ופרסם את המוצר שלך. סייט לאב עוזר לך לעשות זאת באמצעות:

אלגוריתמים של מדיה חברתית כדי למשוך יותר עבודות עוקבות בצורה פשוטה- ככל שאתה אוהב יותר, מגיב ומתקשר עם קהל היעד שלך, כך חשיפת החשבון שלך עולה וכך גם המעקב שלך. המשך לעקוב יותר פירושו בסופו של דבר בסיס רחב יותר לפרסום ויותר מכירות.

בוטים של מדיה חברתית הם תוכנות אוטומציה שמבצעות משימות כמו לייק לפוסטים, הערות, לייקים על האשטאגים ספציפיים, מעקב אחר חשבונות ועקבותיהם וכו ‘. בדרך כלל היית עושה את אותו הדבר על ידי השקעה של שעות ושעות בכל יום ליצירת עוקבים נוספים וכדי להכיר את חשבונך. . בוטים עוזרים לך ליצור בסיס גדול וצומח ללא צורך בתשומת לב מתמדת שלך.

לכן, עליך להאכיל את הפרטים הדרושים לגבי מיהו היעד הדמוגרפי שלך, תגים הקשורים לעסק שלך ונתונים דומים אחרים שהרובוטים של אינסטגרם היו שומרים ומתפקדים עליהם. לאחר מכן בוט האינסטגרם ימשיך לאהוב ולעקוב אחר חשבונות המתאימים לאנשי המטרה שלך, להגיב על תמונות כדי לזכות בתשומת לב, ולעקוב אחר אנשים כדי ליצור את הבסיס הבא.

סייט לאב מסייע בשימוש בבוטים של אינסטגרם, בוטים של טוויטר ואחרים בעזרת התוכנית לפיתוח אוטומציה של פייטון כדי לעזור לך להשיג את המטרה הסופית שלך.

גרידת אתרים, במילים של הדיוט, היא איסוף נתוני אינטרנט. נתוני גירוד אתרים שולפים מידע מאתרים שונים על ידי גישה לרשת העולמית באמצעות פרוטוקול העברת היפר -טקסט, או באמצעות דפדפן אינטרנט.

ניתן לאסוף נתונים מהפלטפורמות החברתיות הרבות כמו טוויטר או Reddit ולסרוק לצורך ניתוח סנטימנט מקיף וניתוח שוק. גירוד נתונים אומר לך על מה המשפיעים הגדולים ביותר מדברים, על מה האוכלוסייה רוצה ומחפשת במוצרים שונים, ועד כמה אנשים מגיבים לוריאציות שונות של אסטרטגיות.

ניתן להשתמש בנתונים שנאספו גם לניתוח התחרות. תוכן הוא נדבך מרכזי בשיווק ובלוגים מודרניים, וגרידת אתרים יכולה לסייע בהעברת תנועה קבועה לאתר שלך עם תוכן ירוק עד. שיווק בדוא”ל עשוי להיחשב עתיק, אך איש אינו יכול להטיל ספק ביעילותו. גרידת אתרים מסייעת בבניית רשימת שיווק בדוא”ל טובה, שעושה את כל ההבדל בין הצלחה להחלטה שיווקית כושלת.

גרידת אתרים הופכת רלוונטית יותר ויותר לבניית אסטרטגיות שיווק יעילות. סייט לאב משתמשת בתוכנות גירוד אתרים כדי לאסוף נתונים הכרחיים על פני פלטפורמות מדיה חברתית המסייעות לנו לבנות טקטיקות ולנהל שיווק באופן בונה.

בניית אסטרטגיה שיווקית מוחשית ומושלמת מטומטמים אינה מספיקה. הביצוע חשוב יותר מאשר ספר ההדרכה. סייט לאב מציעה שירותי ניהול פרויקטים להשלמת העבודה. אנו אוספים נתונים על ידי גרידה באינטרנט, משתמשים בבוטים של מדיה לצורך הוצאה ובונים פרסומות עם כל הרכיבים הנכונים.

בואו ניקח אינסטגרם. אנו משתמשים בבוטים באינסטגרם ליצירת קהל יעד גדול. השתמשנו בגרידת אתרים כדי לאסוף את המידע הדרוש לנו כדי לבנות פרסומת יעילה ומושכת את העין. עכשיו אנחנו מגיעים לבניית הפרסומת. אנו משתמשים בגישות מודרניות כמו מסנני אינסטגרם וסיפורים כדי לפגוע בביצוע הביצוע ולהשיג תוצאות מספקות.

"סייט לאב היא חברת ייעוץ הוליסטית לפיתוח ושיווק באינטרנט. זו נקודת המבט היחידה שלך לבנות ולהרחיב את האתר והעסק המקוון שלך "

צרו קשר

שלחו לנו הודעת ווצאפ ונחזור בהקדם